WEB SİTESİ SAHİBİ OLMAK

1 Giriş yapın veya hesap oluşturun.
2 Siparişini gözden geçirin.
3 Tüm hizmetlerinizi satın alın.

Hala sorun yaşıyorsanız, lütfen servis@marenova.com.tr adresine bir e-posta göndererek bize bildirin. Teşekkür ederiz!

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma 9:30 - 16:30
Cumartesi - 9:30 - 11:00
Sadece randevu ile pazar günleri!

Kendigezen Gezi Rehberi

Sizmişsiniz gibi anlatılan bir gezi ve seyahat blogu!

Yazılımı Marenova Bilişim tarafından yazılan kendigezen.net kişisel bir gezi seyahat rehberi olarak yayın hayatındadır. Dinamik yönetim paneli ve kullanımı kolay yapısı ile ASP.NET c# mimarisi altında katmanlı yapı ile yazılmıştır. Aynı zamanda arama motoru uyumlu ve seo friendly yapısı ise diğer haber ve makale sitelerinin yapamadığı bir çok işi otomatik olarak yapmaktadır.

Yerel bir haber sitesi açmak için yola çıkıldı fakat daha sonra youtube kanalı da işin içine girince konu bir anda değişip gezi haber sitesi açma moduna geldi.  Neden bir wordpress değilde özel bir yazılım tercih edildi. Çünkü bildiğiniz gibi wordpress hesapları ele geçirilebiliyor. Düşünün bir kere. Aylarca, yıllarca uğraşıp emek verdiğiniz herşeyi 1 dakika içinde kaybetmeyi göze alabilir misiniz? Kim alır ki ?

İşte bu nedenle Marenova Bilişim yüksek güvenlik standartlarındaki sunucular üzerinde bu muhteşem datayı korumalı ve aynı şekilde tamamen güvenlik katmanı içerisinde bir yazılım geliştirmeliydik. İşte kendigezen.net web sitesi windows DLL mantığı ile derlenmiş olarak çalıştırılan bir web sitesidir. Bu nedenle hacklenmesi çok düşük ihtimaldir.

Ayrıca bildiğiniz gibi tüm web sitelerinin sitemap.XML dediğimiz site haritasının kök dizine yüklenmesi gerekmektedir. Yani yaptığınız her yeni değişikliği yeni bir sitemap.XML türetip yeniden sunucuya yüklemeniz gerekir. Her seferinde o dosyayı açıp içine yaptığınız değişikliğin elle girilmesi ve tüm işlemlerin manuel yapılması anlamına gelir.

Kendigezen ise bunu otomatik yapmaktadır. Yani sitede açılan hangi sayfa olursa olsun anında XML olarak düzenlenir ve Google bunu otomatik olarak görür. Siz de böyle mükemmel kabileyette haber sitesi sahibi olmak ve haber sitesi kurmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.
TOP