WEB SİTESİ SAHİBİ OLMAK

1 Giriş yapın veya hesap oluşturun.
2 Siparişini gözden geçirin.
3 Tüm hizmetlerinizi satın alın.

Site kurmak için (0216) 472 65 64 nolu telefondan danışmanımızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz!

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma 9:30 - 16:30
Cumartesi - 9:30 - 11:00
Sadece randevu ile pazar günleri!

Mobil Uyumlu Web Sitesi

Mobil uyumlu web sitenizile her platformda ziyaretçi toplayın!

Mobil Uyumlu Web Sitesi
Web sitelerinin tüm akıllı cep telefonları ve tabletlerde farklı bir formatta çalışan haline mobil uyumlu site diyoruz. Teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte cebimizde taşıdığımız küçük elektronik aletlerin konuşma özelliklerinden başka işlevler içinde kullanılabilir olması ve git gide yaygınlaşması, internet sitelerinin de bu teknoloji dünyası ile entegre olmasını gerektirdi. Bu kaçınılmaz gelişimin ardın yazılım firmaları da yaptıkları web sitelerini bu küçük ekranlara sığar duruma getirmek için yazılımlarında iyileştirme çalışmalarına başladılar. Mobil uyumluluk dediğimiz diğer adıyla RESPOSIVE web siteleri ikinci bir yazılım gerektirmeden sitemizin tüm ekranlara göre farklı açılmasını sağlamaktadır.

Gelelim işin diğer bir boyutuna. Neden mobil destekli bir web sitesi yada eticaret sitesi sahibi olmalıyız? Neden yazılımımız responsive destekli olmalı? Internet kullanıcılarının büyük bir bölümünün cep telefonu kullanıcıları olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla aramaların da çoğu mobil dünya üzerinden artık gerçekleşmekte. Google ise çoğunlukla artık mobil sitelere öenm vermektedir. Hatta bunun için webmasters tool araçları içinde web sitesi mobil uyumluluk test aracı bulunmaktadır. Eğer web sitemiz yada eticaret sitemiz mobil uyumlu olursa Google gözünde daha değerli olıuyoruz. Google'ın yeni algoritmaları da mobil uyumlu olan web siteleri ve e-ticaret sitelerini dikkate almaktadır. Web sitenizin mobil uyumlu olması Google üzerinde %35-40'lık oranda yükselmenize etki edecektir.

Internet üzerindeki aktif web sitenizi mobil uyumlu hale getirmek için Google Webmaster Tools ile test yapmanız gerekmektedir. Bu araç sitelerinizin sayfalarını test edecektir. Mobül uyumluluk sorunu olan sayfalarınız hakkında size bilgi verecektir. Dolayısıyla sayfalarınızı mobil hale getirmek için kod bölümüne müdehale etmeniz gerekmektedir. Mobil uyumlu web siteleri CSS ve programsal kodlama ile responsive olacak şekilde tasarlanmaktadır.

Ancak web sitenizi mobil hale getiremiyorsanız size bu konuda yardımcı olabiliriz. Mobil duruma gelemeyen siteler zaten teknolojik süreçlerini doldurmuşlardır. Dolayısıyla Marenova size mobil uyumlu web sitesi yada eticaret sitesi konusunda anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Yazılımlarımız %100 mobil uyumlu olarak tüm tablet ve cep telefonlarında doğrulanmış olarak çalışmaktadır. Ayrıca tüm içeriğinizi içerik güncelleştirme araçlarımızı kullanarak yapabilmektesiniz. Dahası bizden aldığınız yazılımlar teknolojik gelişmelere açık olduğu için istediğiniz zaman web sitesine bir eklenti ekleyebilir yada sitenizi geliştirebilirsiniz. Sizde hemen bir mobill uyumlu web sitesine sahip olamk için 0216 472 65 64 nolu telefonumuzdan bize ulaşın.
TOP