WEB SİTESİ SAHİBİ OLMAK

1 Giriş yapın veya hesap oluşturun.
2 Siparişini gözden geçirin.
3 Tüm hizmetlerinizi satın alın.

Site kurmak için (0216) 472 65 64 nolu telefondan danışmanımızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz!

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma 9:30 - 16:30
Cumartesi - 9:30 - 11:00
Sadece randevu ile pazar günleri!

Web sitesi kurulumu

Web sitesi kurulum süreçleri hakkında bilgilendirme

Günümüzde artık ticaretle uğraşan herkesin bir web sitesi olma zorunluluğu var. Eğer bir inşaat firması iseniz yaptığınız projeleri, bir oto galeri iseniz araç resimlerinizi kısaca internet üzerinde ürünlerinizi sergilemeniz gerekmektedir. Bunun ne derece yararlı olduğunu biliyorsunuz. Internet üzerinde yer almanız demek hiç tanımadığınız kişilerin sizi bularak ticaret ilişkilerinizin oluşmasına vesile olması manasını taşımaktadır.

Bir web sitesi kurarken ihtiyacınız olan bir alan adı ve hosting hizmetidir. Alan adını istediğiniz firmadan satın alabilirsiniz. Alan adları NameServer dediğimiz adreslere yönlenmek süretiyle her hangi bir host firmasına bağlanabilirler. Böylelikle dilediğiniz yerden aldığınız alan adını, istediğiniz bir hosting firmasına yönlendirebilirsiniz. Bu yönlenmeler genelde 7/24 saat arasında değişiklik gösterir ve yayına girer. Hosting firmasında ise web sitesi dökümanlarınız ve resimleriniz tutulur. Ayrıca Hosting hizmeti aldığınız yerde email hizmetini de satın almış olursunuz.

Eğer Marenova'dan web sitesi satın alacaksanız ek olarak hosting ücreti ödemenize gerek yoktur. İlk yıl hosting hizmetini size ücretsiz olarak sağlıyoruz. Böylelikle ilk yatırım maliyetleriniz düşük olarak bir web sitesi sahibi oluyorsunuz. Kurumsal e-posta hesaplarınız da aynı sistem üzerinde açılıyor ve emailler için de ek bir maliyetiniz bulunmamaktadır. Dışardan bir hosting aldığınız zaman bizim yazılımlarımız sadece kendi sunucularımıza göre ayarlı olduğu için farklı bir hosting yapısında çalışmamaktadır.

 
 
Eğer amacınız bir web sitesi yaptırmak ise yan ürünleri öncelikli almaktan kaçınmalısınız. Çünkü yazılımlar hosting tiplerine göre farklılık gösterir. Bu nedenle yazılımcınızın hosting firması seçmesine öncelik verin. Çünkü boşa para harcamış olma ihtimaliniz aksi takdirde yüksektir. Önemli olan hosting değil yazılımdır. Yazılımı yazdırdığınız firma mutla bu yazılımı güvenli bir hosting üzerinde yayına verecektir.

Anahtar teslim web sitesi kurulumunu Marenova olarak biz 349 TL + KDV üzerinden gerçekleştirmekteyiz. İlk yıl hosting hizmeti yoktur ve seçtiğiniz SüperSite web sitesi paketini yukarıda yer alan ücretler kapsamında kuruyor ve kullandırıyoruz. ASP.NET kodlaması ile yazılmış olan bu yazılımda yönetim paneli bulunduğu için, web sitenizi kendiniz kolayca güncelleyebileceksiniz. Web sitesi yazılımlarının adresini ilgili linkten bulabilirsiniz. Web Sitesi Tasarım için TIKLAYIN
 
TOP