WEB SİTESİ SAHİBİ OLMAK

1 Giriş yapın veya hesap oluşturun.
2 Siparişini gözden geçirin.
3 Tüm hizmetlerinizi satın alın.

Site kurmak için (0216) 472 65 64 nolu telefondan danışmanımızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz!

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma 9:30 - 16:30
Cumartesi - 9:30 - 11:00
Sadece randevu ile pazar günleri!

Ücretsiz Hizmetler

ücretsiz kurulum

Web Sitesi Kurulumu

Hazır web sitesi paketlerimizden satın aldığınızda siz sadece ödemeyi yapın. Diğer firmalarda olduğu gibi baş başa kalmayacaksınız. Biz sitenizi kurup yayına alıyoruz. Yönetim paneli şifrelerini tarafınıza gönderiyoruz. Sonrasında sitenizi dilediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz. Web sitesi kurulumu ve sonrasındaki güncelleme hizmetleri konusunda yardımcı olabilecek bir çözüm ortağınız olarak bundan sonraki yolculuğunuzda size eşlik edeceğiz.

ücretsiz outlook email kurulumu

E-posta Hesap Kurulumu

Kurumsal e-posta hesabı kullanımına bizimle birlikte adım atmış olacaksınız. Kişisel bilgisayarınızda ve telefonunuzda kurumsal e-posta hesaplarınızın kurulumlarını web sitesi satın alan müşterilerimiz için gerçekleştiriyoruz. Sizlere sadece şifre iletmiyoruz. Her adımda sizin yanınızdayız. Bu kurulumun nasıl yapıldığını bilmek zorunda değilsiniz. Bu hizmeti size sağlayan bir çözüm ortağınız var.

domain transfer

Alan Adı Transferi

Başka bir alan adı kayıt firmasından satın aldığınız alan adı(Domain) olabilir. Bu kayıt firması ile artık çalışmayı sürdürmek istemeyebilirsiniz. Bu tamamen sizin kişisel tercihinizdir. Alan adınızı sahiplik hakları yine sizde olmak kaydıyla barındırmasını, ödeme kontrolünü, devamlılığı için takip ve kayıt uzatma işlemlerinin yapılma yetkileri için şirketimize transfer edebilirsiniz. Marenova bu hizmeti de size ücretsiz sunacaktır.

ücretsiz eğitim

Web Sitesi Yönetimi

Bizden web sitesi paketi satın alan müşterilerimiz için ücretsiz 1 saat web sites içerik güncelleme eğitimi verilecektir. Web sitesi hakkında diğer işlemler için de eğitim almak isteyen müşterilerimiz ek ücret ödeyerek, banner oluşturma, resim boyutlandırma, sosyal medya etkileşim ve içerik giriş seo eğitimleri ek eğitimleri satın alabilirler.

 

TOP