WEB SİTESİ SAHİBİ OLMAK

1 Giriş yapın veya hesap oluşturun.
2 Siparişini gözden geçirin.
3 Tüm hizmetlerinizi satın alın.

Site kurmak için (0216) 472 65 64 nolu telefondan danışmanımızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz!

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma 9:30 - 16:30
Cumartesi - 9:30 - 11:00
Sadece randevu ile pazar günleri!

Gizlilik Taahütü

Gizlilik Taahütü

 

Kullanıcı’nın kişisel bilgileri  (ad, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, , satın alınan hizmet vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez. Kişisel bilgiler ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır. Sitede Kredi Kartı ile yapılacak Sanal pos işlemleri Garanti Bankası tarafından yürütülmekte, Garanti Bankasına ait Garanti e- ticaret (Garanti Sanalpos) kullanılmaktadır.

 

Kredi kartı ile yapacağınız ödeme Garanti Bankasının %100 Güvenli Garanti Ortak Ödeme Sayfasında gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sitede barındırılmamaktadır. Bilgiler doğrundan garanti bankasının güvenliğini sağladığı sayfa aracılığı ile gönderilir ve banka onayına göre işlem yapılır.

 

Kullanıcı’nın kayıt olurken verdiği tüm bilgilere sadece kendisi ulaşabilir ve değiştirebilir. Başka birinin kullanıcı ile ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcı’nın , Marenova tarafından sunulan Hizmetler’den yararlanabilmek amacıyla kullandığı kullanıcı adı ve parolanın güvenliği, saklanması, üçüncü kişilerin bilgisinden uzak tutulması, kullanılması durumlarıyla ilgili hususlar tamamen kendi sorumluluğundadır.

 

Yukarıda sayılan hususlardaki tüm ihmal ve kusurlarından dolayı Kullanıcı’nın  ve/ veya üçüncü kişilerin uğradığı veya uğrayabileceği zararlardan Marenova’nın doğrudan veya dolaylı herhangi bir sorumluluğu yoktur.

TOP