WEB SİTESİ SAHİBİ OLMAK

1 Giriş yapın veya hesap oluşturun.
2 Siparişini gözden geçirin.
3 Tüm hizmetlerinizi satın alın.

Site kurmak için (0216) 472 65 64 nolu telefondan danışmanımızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz!

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma 9:30 - 16:30
Cumartesi - 9:30 - 11:00
Sadece randevu ile pazar günleri!

Uzak Bağlantı

AnyDesk programı ile uzaktan yardım bağlantısı kurabilirsiniz

AnyDesk yerel ağ ve birçok internet bağlantısı üzerinden saniyede 60 kare iletim yaparak diğer Uzak Masaüstü Uygulamalarına oranla çok daha iyi bir performans sunuyor.


Uzak bir bilgisayarda çalışırken en düşük seviyede gecikme oluşması büyük önem taşır. Gecikme ne kadar düşükse uzaktaki bilgisayarın komutlara yanıt vermesi de o denli hızlı olacaktır. İnternet bağlantıları bilgisayarlar arasında veri iletimi yaparken her zaman için bir miktar gecikme oluşturduğundan AnyDesk programının bu noktada mümkün olan en düşük seviyede gecikmeye yol açması önem taşımaktadır. Yerel ağlarda AnyDesk programının gecikmesi 16 milisaniye gibi fark edilemeyecek bir seviyededir.

Dilerseniz ofisinizin bir köşesinden, dilerseniz dünyanın herhangi bir noktasından, bilgisayarınıza veya başka bir bilgisayara uzaktan bağlanın. AnyDesk, hem bilgi teknolojileri çalışanları hem de hareket halindeki benzer bireyler için güvenli ve güvenilir uzak masaüstü bağlantıları kurmayı sağlar.

AnyDesk çok çeşitli platform ve işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Windows, Linux, Free BSD, Mac OS, iOS ve Android - ayrıca mobil uygulamaları da hiçbir ücret ödemeden Anydesk'i kullanabilirsiniz.

AnyDesk İndir

 
 
 
TOP