WEB SİTESİ SAHİBİ OLMAK

1 Giriş yapın veya hesap oluşturun.
2 Siparişini gözden geçirin.
3 Tüm hizmetlerinizi satın alın.

Site kurmak için (0216) 472 65 64 nolu telefondan danışmanımızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz!

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma 9:30 - 16:30
Cumartesi - 9:30 - 11:00
Sadece randevu ile pazar günleri!

Mobil E-ticaret Sitesi

Dünya genelinde akıllı telefonların ve mobil internet erişim cihazlarının kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte e-tcaret sitelerinin de mobil olarak çalıştırılması ihtiyacı ortaya çıkmıştır.


 
Günümüzde Eticaret sitelerinin tablet ve mobil cihazlardan ziyaretçi sayısı istatistiğine bakıldığında bu ortalamaların %40 - %60 arasında olduğunu görmekteyiz. Marenova Bilişim'in çıkarmış olduğu yeni nesil e-ticaret sitleri A'dan Z'ye testleri yapılarak hazırlanmış ve mobil uyumlu e-ticaret olarak çalışmaktadır.
 
mobil e-ticaret sitesi Mobil E-Ticaretin Avantajları
Mobil siteler responsive metodu ile Marenova'da geliştirlmektedir. Yani ek bir uygulamaya gereksinim olmadan tüm tablet ve mobil cihazlarda web siteniz görüntülenir. Mobil platforma geçiş sırasında farklı bir donwload (indirme)'a gerek kalmaz. Her türlü tablet ve mobil cihazdan etiracet sitenize ulaşım sağlar.
 
Araştırmalara göre Mobil üzerinden ticaret yapma gelecekte çok fazla hayatımızın içinde yer alacak. Peki e-ticaret yöneticileri ve firma sahipleri nasıl bir yol izleyecekler, bu geçişi nasıl gerçekleitrecekler. Öncelikle mobil sitemi tercih etmelisiniz yoksa mobil uygulama mı ? Bizim tercihiniz Mobil Site yönündedir.
Neden Mobil Eticaret Sitesi?
Mobil eticaret sitesine uygulama mağazalarından ek program indirmeden direk site adresini kullanarak ulaşabilirsiniz. Mobil siteye erişim için uygulama indirmenize gerek kalmaz. Her türlü mobil cihaz ve tabletlerde çalışır. Ekran tasarımları cihazların ekran boyutlarına göre otomatik uyumluluk gösterir. İstediğiniz an Mobil Siteyi güncelleyebilirsiniz. Kullanımı web sitesi rahatlığındadır. Hostinginiz bant genişliği ve iyi bir kodlama ile yazılmış özellikle ASP.NET uyumlu bir mobil siteniz varsa hızlı çalışacaktır.

Eticaret sitesi sahibi olmak istiyorsanız öncelikle bu konuda gerçekten yatırımcı olarak aktif rol üstlenmeniz gerekmektedir. Bazı kişiler bizim gibi yazılım firmalarını aradıklarında daha önceki deneyimlerinden bahsederken ücretsiz siteler kullandıklarını ancak başaramadıklarını anlatırlar. Aslında Eticaret sitesi işletmekle dükkan işletmek arasında hiç bir fark yoktur. Birinde müşteriler dükkanınıza gelir diğerinde ise sanal mağazanıza. Peki dükkan ile alışveriş ortamı açan satıcılar neden ücretsiz dükkan bulamazlar? Ya da sorumuzu şöyle düzeltelim. Neden kimse biz bir ürün satacakken "Size Bedava Ücretsiz Dükkan vereyim" demez. Ama bu teklifi sanal mağaza açarken görüyoruz. Ücretsiz bir hizmete sahip olduk diye seviniyoruz. Ama sonra bir bakıyoruz ki, para verip ofisimize depoladığımız ürünleri başkalarının bedava diye sunduğu yazılımlarla satmaya çalışıyoruz. En ufak bir ihtiyaçta muhattab olunacak kimse yok. Size ne veriyorlarsa yetineceksiniz. Istekleriniz için Türkiye'de vergi usulüne tabi olan şirketleri değil bu yabancı bedavacı şirketleri seçtiğiniz için bunlara daha fazla para ödeyip satın alacaksınız.

Bir de işin vatan hainliği durumu var. Sen burda 1000 TL + KDV 'ye yaptırdığın bir eticaret sitesi ile ülkene vergi kazandırıp kendi ülkenin gelişmesine katkıda bulunurken, diğer taraftan sana bedava eticaret sitesi satan JONİ'ye ek modüller için para vererek, ülkenin sermayesinin dışarı akmasını sağlayacaksın. Marenova olarak kandırılan herkese seve seve yardımıcı olup eticaret sitesi isteklerine yanıt veriyoruz. Ancak birde bu bedava siteleri kullanıp bizi çok bilmiş gibi arayan kişilerin bizdeki sıfatı "VATAN HAİNİ" olduğu için ne halleri varsa görsün diyerek biz itibar etmiyoruz. Tabi bununla da kalmayıp kardeş tüm firmaları arayıp mail sistemi ile bu kişilerin bilgilerini veriyoruz ki bunlar gibi "VATAN HAİNLERİ"ne yardım etmesinler.

Bu ülkede okuyan onca mühendis çocuk, bu ülke vatan topraklarında sizlere birşeyler yapmak için okuyup eğitim görüyor. Bazı eksik akıllılarda kendilerince para kazanacaklar diye elin JONİ'lerinden medet umuyorlar. BEDAVA SİRKE ONLARA BALDAN TATLI !..

İşte sırf milli insanımızın zekası ile alay eden bu ücretsiz hayranı kitleye pirim vermemek adına biz ekipçe bunları ifşa eden bir site bile kurmayı hedefledik. E-ticaret sitesi olarak hizmet veren bu vatan haini kişileri tespit edip onları halk gözünde itibarsızlaştırmak ve ülkemizin kalkınmasına bizim de katkıda bulunmamız için bunları bir web sitesi üzerinde ifşa etme kararı aldık.

Senin ülkenin İTÜ, Boğaziçi, ODTÜ, Hacettepe gibi okullarından mezun olan çocukları para kazanmayacak ama sen BEDAVA ETİCARET SİTESİ oyununa gelip JONİ'ye ufak ufak benim ülkemin parasını göndereceksin... YOK ÖYLE BİR TC. Vatandaşlığı...
TOP