WEB SİTESİ SAHİBİ OLMAK

1 Giriş yapın veya hesap oluşturun.
2 Siparişini gözden geçirin.
3 Tüm hizmetlerinizi satın alın.

Site kurmak için (0216) 472 65 64 nolu telefondan danışmanımızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz!

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma 9:30 - 16:30
Cumartesi - 9:30 - 11:00
Sadece randevu ile pazar günleri!

Süpersite web sitesi

web sitesi tasarımı

Süpersite web sitesi tasarımı size güç katacak ! Binlerce lira ödediğiniz web sitelerinden çok daha iyi ve ömür boyu sizin olacak. Hemde ücretsiz !

Marenova, size uzun süredir internet üzerinden destek sağlayıp web siteniz üzerinde yardımcı olmakta ve web sitenizi güvenilir bir şekilde sizlere sunmaktadır.

Süpersite web sitesi kataloğumuz üzerinden sizlere birçok dilde seçim sunmakta ve istediğiniz şekilde tablet ve mobil uyumlu bir site gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. İstediğiniz web sitesini sizler için mobil dahil olmak üzere sunabilir, sizler için her türlü cihaza uyumlu bir web sitesi yaratabiliriz. Çağın bu yeni yazılım teknolojisinin adı “Responsive” olarak adlandırılmaktadır. Böylelikle mobil site uygulamalarınız için ek bir yatırım maliyetine gerek duymaksınız tek bir web sitesini hem mobil hem de masa üstü cihazlardan girilebilecek modelde yaptırmış olursunuz.
 
Web sitesi barındırmak özel bir güvenlik ister. Bu güvenliği kendi sunucularımızda en modern yüksek teknoloji ürünlerle sağlamaktayız. Bunun dışında “Süper Site” derseniz; öncelikle “Süpersite” üzerinde yaptığımız her şey çabuk indexlenir yani arama motorlarının bot dediğimiz ROBOT site ziyaretçisi sitemize uğrayarak yapılan güncellemeleri arama motoru listesine alır ve yapılan arama sonuçlarında listelenmemizi sağlar. Süpersiteler tamamen güncellenebilir yapıdadır ve eğer bir kodlama dili biliyorsanız içersine javascript, asp, flash yada jquery ekleyebileceğiniz yapıdadır. Süpersite web sitelerini en yeni nesil teknolojiye uygun şekilde hazırlamakta ve sizlere sunmaktayız. Süpersite web sitelerinin yönetim panelleri üzerinden istediğiniz zaman web siteniz üzerinde değişiklik yapabilir zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

 

ücretsiz güncelleme Süpersite web sitesi uygulmasını dilediğiniz an her yerden güncelleyebilirsiniz !
Süpersite web uygulamasına dışarıdan; resim, fotoğraf, video gibi eklentiler ekleyebilir ve Süpersite web sitenize güzellik katabilirsiniz.

Süpersite web sitesi uygulaması tam kapsamlı bir web sitesi çözümüdür. Süpersite web sitesi tasarımı içerisinde SINIRSIZ miktarda sayfa açabilir, içeriğini genişletebilirsiniz. Herhangi birinin yardımı olmadan ve zaman kaybetmeden Süpersite web sitenizi kendinize göre rahat bir şekilde yönetebilirsiniz. Süpersite web sitesi tasarımımız sizi memnun edeceği kadar, sizin web sitenizi ziyaret eden kullanıcıları da memnun edecektir. Hemen kurulum için 0216 472 65 64 nolu telefondan bizi arayın.
TOP