WEB SİTESİ SAHİBİ OLMAK

1 Giriş yapın veya hesap oluşturun.
2 Siparişini gözden geçirin.
3 Tüm hizmetlerinizi satın alın.

Site kurmak için (0216) 472 65 64 nolu telefondan danışmanımızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz!

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma 9:30 - 16:30
Cumartesi - 9:30 - 11:00
Sadece randevu ile pazar günleri!

İptal ve İade Koşulları

1) Bu doküman, Marenova Bilişim Telekomünikasyon ve Tekstil Hiz.Tic.Ltd.Şti. ( bundan böyle MARENOVA şeklinde anılacaktır) tarafından, sahip olduğu www.marenova.com.tr alan adı üzerinden yapılan satışlarla ilgili iptal ve iade koşullarını içermektedir.
2) Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.
3) marenova.com.tr, üzerinde satın alınan ürünler, türlerine göre bu politikada belirtilen sürelerde iptal ve iade edilebilir ya da edilemez. İptal ve iade koşulları ilerleyen maddelerde belirtilmiştir.
4) Bu İade Politikası için sözleşme tarihi, geçerli ürün veya hizmet sözleşmesi uyarınca MARENOVA tarafından işleme alınan bir ürün veya hizmetin satın alınma tarihi anlamına gelir.
5) İptal ve iade yalnızca yeni satın alımlarda söz konusudur, yenilemelerde ve yükseltmelerde iptal ve iade gerçekleştirilmez.
6) Satın alım sürelerine göre ürünlerin iptal edilebileceği zaman aralıkları şu şekildedir:

    Yıllık Satın Alımlar (Bir yıl ve üzeri sözleşmeler):
        Sözleşme tarihinden itibaren 15 gün içinde
    Aylık Satın Alımlar (Bir yıldan az olan tüm satın alımlar)
        Sunucular için sözleşme tarihinden itibaren 72 saat içinde
        Diğer iade edilebilir ürünler için sözleşme tarihinden itibaren 48 saat içinde

7) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler iptal edilemez ve müşteri bu tür sözleşmelerde iade talep edemez. Bu kapsamdaki ürünler şu şekildedir:

    Alan adları (kayıt ve yenileme)
    Tüm üçüncü parti lisanslar
    SSL ve güvenlik ürünleri
    Sunucu ürünleri (özel iade koşullarına tabidir)

8) Ücret iadesi kapsamında ücret iadesi talep edilen ürün ve servislerde, müşterilere kampanya kapsamına hediye olarak sağlanan ve anında ifa edilen hizmet ve ürünlerin bedeli iade edilmez. Varsa hediye ürünlerin bedeli toplam ürün iade bedelinden düşülerek iade gerçekleştirilir.
9) Alan adı transferinin çeşitli sebeplerden tamamlanamadığı durumlarda, müşteriye bir alan adı alma hakkı sağlayan “passpara” üretilir.
10) Müşteriler para iadelerini ödeme metoduna geri ödeme olarak ya da sanal karta bakiye yüklenerek alabilirler.

TOP