WEB SİTESİ SAHİBİ OLMAK

1 Giriş yapın veya hesap oluşturun.
2 Siparişini gözden geçirin.
3 Tüm hizmetlerinizi satın alın.

Site kurmak için (0216) 472 65 64 nolu telefondan danışmanımızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz!

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma 9:30 - 16:30
Cumartesi - 9:30 - 11:00
Sadece randevu ile pazar günleri!

Eticaret Sitesi Sözleşmesi

E-ticaret siteniz olsa dahi bazı durumlarda içeriğini güncellerken sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bazen herşey umduğumuz gibi gitmeyebilir. Resimleri boyutlandırırken veya içerik yazılarını eklerken, toplu güncelleme yapılması gerektiğinde zorluklar yaşayabiliriz. Tüm bunların ötesinde bu işlemleri yapacak zamanınız veya bu işlemleri gerçekleştirecek yetkili bir kişi firmanızda bulunmuyor olabilir. E-ticaret sitenizde içeriğin eksik olması yada hatalı olması size büyük zararlar verebilir.

E-ticaret sitenizin teknik altyapısı ve yönetimi ile ilgili tüm işlemleri sizin için gerçekleştiriyoruz. E-ticaret sitenizin kesintisiz şekilde ve güncel olarak yayında kalmasını sağlıyoruz. En önemlisi bu güncellemeleri yaparken arama motorlarının da istediği şekilde yapıyoruz.

Öncelikle e-ticaret sitenizin sürekliliğin sağlanması için gerekli adımları atıyor ve önlemleri alıyoruz. Sizin için web hosting, e-posta, domain (alan adı) kısacası dijital dünyada tüm ihtiyaçlarınıza yönelik hizmeti size sunmak için yanınızdayız. Herşeyden öte bundan sonra tek muhattabınız biz olacağız.


  Eticaret Sitesi Sözleşmesi- PDF İNDİR

TOP